• Organizacja żywienia w czasie COVID- 19

Organizacja żywienia w czasie epidemii COVID - 19

1. Śniadanie dla uczniów – 7:30 – 8:55
          2. Obiady klas I-III będą wydawane podczas przerw ustalonych przez  nauczycieli tych klas w innych godzinach niż długie przerwy obiadowe.
          3. Obiady klas IV-VIII będą wydawane w dwóch turach.
          4. Po wejściu na stołówkę uczniowie z danej klasy w miarę możliwości zajmują miejsca przy jednym stole.
          5. Pracownicy kuchni ustawiają na stolikach kubeczki oraz głębokie talerze, napełniają je odpowiednio kompotem i zupą. Sztućce oraz drugie danie wydawane są bezpośrednio dla ucznia przy okienku, uczniowie ustawiają się do okienka z zachowaniem odległości 1,5 m.
          6. Po skończonym posiłku uczniowie odnoszą naczynia w wyznaczone miejsce.
          7. Uczeń, który nie posiada karty obiadowej lub nie spożył posiłku na wyznaczonej przerwie może to zrobić o godz. 13:40 (ostatnia przerwa obiadowa).