• Opis wejść ze zdjęciami

• Budynek składa się z dwóch skrzydeł, zachodniej na poziomie gruntu oraz części wschodniej na poziomie około 80 cm powyżej gruntu. Do budynku łącznie prowadzi pięć wejść.

Wejście główne znajduje się od ulicy Ogrodowej po wschodniej stronie budynku. To wejście nie jest dostępne dla osób poruszających się na wózku. Zaraz za drzwiami znajduje się 6 stopni.

Wejście główne od ulicy Ogrodowej po wschodniej stronie budynku.

Schody za wejściem głównym.

Kolejne wejście znajduje się po południowo-wschodniej stronie. Wejście prowadzi do łącznika szkoły z sali widowiskowo-sportowej. Przed wejściem znajduje się 5 stopni. To wejście na co dzień nie jest używane.

Wejście po południowo-wschodniej stronie.

Wejście z pochylnią dla osób niepełnosprawnych znajduje się od południowej strony budynku. Można tam się dostać idąc od głównego wejścia w północną stronę aż do końca budynku, lub można użyć wejścia na teren szkoły od skrzyżowania ulic Ogrodowej z Ściegiennego, za bramą kierując się w prawo wzdłuż boiska.
      Tym wejściem można się dostać do budynku korzystając z pochylni dla osób niepełnosprawnych oraz 8 stopni.

Pochylnia dla osób na wózkach

Wejście z pochylnią od południowej strony budynku.

Wejście dostępne dla osób niepełnosprawnych do zachodniej części budynku znajduje się od północnej strony. Aby się tam dostać od wejścia głównego musimy się kierować na północ do końca budynku i obejść budynek dookoła. Można także skorzystać bezpośrednio z bramy wjazdowej przy ul. Drohiczyńskiej i udać się do wejścia na wprost od bramy.

WWejście południowe do zachodniej części budynku

Ostatnie wejście do budynku znajduje się od Południowej strony w łączniku pomiędzy wschodnim a zachodnim skrzydłem budynku.

Wejście do budynku od strony Południowej