• Teatrzyk Kamishibai w MBP

•  30 marca 2023 r.  kl. 3 c uczestniczyła w ciekawych zajęciach w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Pani Magda Murawska  zaprezentowała nam teatrzyk Kamishibai. Rozwiązywaliśmy krzyżówkę o tematyce wiosenno -wielkanocnej, obejrzeliśmy prezentację, a także wykonywaliśmy grupowe zadanie, w którym musieliśmy wykazać się umiejętnością odszukiwania informacji w książkach. Na zakończenie spotkania mogliśmy pooglądać i poczytać wybrane książki, a p. Magda opowiedziała nam o pracy bibliotekarza.

/Magdalena Bożemój-Niewiarowska/

• Muzyczna podróż dookoła świata

• 24 marca 2023 r. na zaproszenie Szkoły Muzycznej im W. Kilara klasy 1-3 uczestniczyły w zajęciach otwartych. W salach różnych grup instrumentów odbyły się prezentacje. Uczniowie mogli zobaczyć instrumenty  z bliska, usłyszeli brzmienie, poznali budowę oraz ich pochodzenie. Niektórzy  próbowali na nich zagrać. Niespodzianką był koncert w wykonaniu uczniów szkoły muzycznej.  Wśród młodych muzyków byli również nasi koledzy i koleżanki.

/Magdalena Bożemój- Niewiarowska/

• Opłata za posiłki

• W kwietniu opłata za obiady wynosi 75 zł (15 dni x 5 zł), a za śniadania 45 zł (15 dni x 3 zł). Razem 120 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  DO 7 KWIETNIA  WYŁĄCZNIE PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY: