• Uwaga!

• 2 maja (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

W tym dniu świetlica zapewnia opiekę
            w godzinach 7:00 - 16:30.

Do szkoły wracamy we środę - 4 maja.

• Przedstawienie Wielkopostne

• Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z przedstawienia przygotowanego przez uczniów klas V a  pod kierunkiem pań katechetek- Teresy Kłopotowskiej oraz Ewy Podgórzak i występu zespołu cheerleaderek z klas III i klasy IV a prowadzonego przez panią Teresę Milewską.

• Uwaga, skrócone zajęcia!

• Dnia 22 kwietnia w związku ze świętem Wielkiego Piątku w Kościele Prawosławanym zajęcia lekcyjne będą skrócone do 35 minut i odbędą się wg poniższego harmonogramu:

• Akcja ekologiczna - zbieramy baterie!

• 21 kwietnia, w przeddzień  ŚWIATOWEGO DNIA ZIEMI, gościliśmy w naszej szkole Burmistrza p. Piotra Siniakowiczaprezesa Przedsiębiorstwa Komunalnego   p. Mariusza  Pyzowskiego, którzy zainicjowali ekologiczną akcję zbierania zużytych baterii pod nazwą "Siemiatycze mają moc". Jej celem jest zebranie 480 kg tego typu odpadów jako ekologicznego sposobu uczczenia 480. rocznicy nadania praw miejskich Siemiatyczom. Wszystkie zebrane baterie zostaną zważone, a na koniec poddane bezpiecznemu recyklingowi. Akcja trwa do końca 2022 r. Zapraszamy wszystkich do udziału.

• Ważne informacje!

• Dnia 20 kwietnia (środa)- po powrocie z przerwy świątecznej

obowiązywać będzie nowy plan lekcji.

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w rozkładzie zajęć.

• Masterchef Ostrożany

• 5 kwietnia w Zespole Szkół Rolniczych w Ostrożanach odbył się konkurs kulinarny „Masterchef”. Wzięły w nim udział drużyny z 8 szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 8c: Julia Dolińska, Aleksandra Konstanciuk i Alicja Sołomacha. W pierwszej części kulinarnych potyczek należało rozwiązać test, w którym pytania dotyczyły tematu ,,Jak żyć słodko, ale bez cukru?”, w drugiej- wykonać zadanie praktyczne – burgery: warzywny i mięsny z dodatkami. Drużyna z naszej szkoły zajęła III miejsce! Gratulujemy!

• Kiermasz wielkanocny

• We czwartek 07.04 i piątek 08.04 podczas długich przerw na parterze odbędzie się kiermasz wielkanocny! Jeśli potrzebujecie pocztówek świątecznych lub pisanek (ze sklejki) - zapraszamy! Cena pocztówki z życzeniami i kopertą- 3 zł, cena pisanki 5 zł. Zebrane środki przeznaczymy na zakup materiałów przydatnych w dalszej działalności kółka. Serdecznie zapraszamy!!!

/Uczestnicy kółka plastycznego ,,Twórczo zakręceni"/

• "Dzień bez plecaka"

• Akcja "Dzień bez plecaka" ogłoszona przez SU obudziła wśród uczniów ogromne pokłady kreatywności. Do czego więc spakowane zostały książki i zeszyty? Pomysłów było sporo i choć niektórym sprawiało trudność poruszanie się po szkole z niestandardowym nosidłem, to  najważniejszy cel inicjatywy – uśmiech na twarzy – uważamy za osiągnięty! Dziękujemy za wspólną zabawę i zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!!!

Miło nam jest również poinformować, że zwycięzcami w tym dniu zostali:

I – Michał Nowaszewski kl. 4 a

II – Dawid Kłopotowski kl. 5 a

III – Magdalena Radomska kl. 4 c

Serdecznie gratulujemy!

• Opłata za posiłki

• W kwietniu opłata za obiady wynosi 56 (16 dni x 3, 50 zł), a za śniadania 40 zł  (16 dni x 2, 50 zł). Razem 96 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ  DO 8 KWIETNIA WYŁĄCZNIE PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY: