• Sztafetowe Biegi Niepodległości

9 listopada uczestniczyliśmy w XXX. Sztafetowych Biegach Niepodległości.

Nasi uczniowie zajęli I miejsce w kategorii klas VII- VIII i II miejsce w kategorii klas IV- VI.

Otrzymaliśmy nagrody: piłki, dyplomy, drewniane trofea.

Skład SP1 chłopcy 4-6: Radziszewski Hubert, Pogorzelski Łukasz, Duchnowski Sebastian, Moczulski Filip, Roguski Gabriel, Łobaczewski Mateusz, Poniatowski Oliwier, Sakharuk Saveli, Kopówka Alan.

Skład SP1 chłopcy 7-8: Miłkowski Michał, Mlonka Szymon, Podedworny Wiktor, Gilar Adam, Urbański Aleksander, Kowalczuk Dawid, Orzepowski Wiktor, Kosiński Adam.

Skład SP1 dziewczęta 4-6: Laura Swajda, Hanna Kłopotowska, Hanna Markiewicz, Oliwia Markiewicz, Maria Jakowiuk, Martyna Zalewska, Veronika Briach.

Skład SP1 dziewczęta 7-8: Żaneta Gandera, Iga Wysocka, Aleksandra Sokołowska, Maja Konstanciuk, Lena Godun, Dorota Chechłowska, Michalina Gontarz, Gabriela Godun, Lena Furmaniak.

Brawo WY, JEST MOC!

/Teresa Milewska, Rafał Burakowski/

• Śniadanie Daje Moc.

• W tym roku szkolnym klasy II a i II b przyłączyły się do programu „Śniadanie Daje Moc”. Celem akcji jest promowanie zasad zdrowego odżywiania. Najpierw zorganizowano konkurs plastyczny pt. „Jemy zdrowo i kolorowo”.  Zwycięskie prace wywieszone są na tablicy, na pierwszym piętrze. 8 listopada dzieci z klasy II a robiły i spożywały zdrowe kanapki. Dzięki pani Magdzie z firmy "Hortex", uczniowie z tych klas degustowali także firmowe owocowe soczki i  musy.

/A. Ostapiuk, R. Pietruk/

• Listopadowa zaduma...

• 2 listopada przypada 81 rocznica likwidacji getta w naszym mieście. Klasa II a wraz z wychowawczynią i miejscową przewodniczką panią Melanią Grygoruk wybrała się na cmentarz żydowski. Pani Melania w ciekawy i zrozumiały dla uczniów sposób przybliżyła historię Żydów, dawnych mieszkańców naszego miasta.

/Ala Ostapiuk/

• Opłata za posiłki w listopadzie

• W LISTOPADZIE OPŁATA WYNOSI :

ZA OBIADY – 105 zł  (21 dni  ͯ  5 zł obiad)

ZA ŚNIADANIA – 63 zł  (21 dni  ͯ  3 zł śniadanie)

RAZEM 168 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO 6 LISTOPADA 2023 r. !!!

WYŁĄCZNIE PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY: BANK PEKAO

NR: 65 1240 5211 1111 0010 3201 2009

Przelew musi zawierać następujące dane: nazwę szkoły(SP1), imię i nazwisko ucznia, klasę, obiad czy śniadanie oraz nazwę miesiąca którego dotyczy wpłata.

• Finał Grupy Południowej - Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Chłopców.

• Zespół SP1 Siemiatycze idzie jak burza! Drużyna chłopców z naszej szkoły wygrała swoje mecze w kolejnym etapie rozgrywek i zameldowała się w półfinale mistrzostw województwa podlaskiego. W pokonanym polu zostawiliśmy: SP3 Siemiatycze 9-0 oraz SP Choroszcz 4-3. Następne rozgrywki na wiosnę.

SP1 reprezentowali: Czarkowski Brajan, Moczulski Filip, Roguski Gabriel, Sadowski Radosław, Radziszewski Hubert, Pogorzelski Łukasz, Sakharuk Saveli, Łobaczewski Mateusz, Proszczuk Oskar, Duchnowski Sebastian, Kłopotowski Gabriel

/trener-Rafał Burakowski/

GRATULUJEMY!!!