• Warsztaty bożonarodzeniowe w SOK

• 13 grudnia uczniowie z klasy 1 b wzięli udział w warsztatach bożonarodzeniowych zorganizowanych przez SOK. Dzieci wykonały wieńce świąteczne z papierowych materiałów. Dziękujemy bardzo paniom z Siemiatyckiego Domu Kultury za świetnie zorganizowane zajęcia.

/Anna Kwiek/

• Multitest z biologii i języka angielskiego

• W ogólnopolskim  konkursie Multitest z biologii naszą szkołę reprezentowało 12 uczniów. Konkurs z języka angielskiego pisało 21 uczniów. Wyróżnienia w swoich kategoriach wiekowych otrzymały: Laura Miazio kl. 5a (biologia) oraz Zofia Onieszczuk kl. 7a (język angielski).

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

/Beata Marks, Wioleta Markiewicz, Barbara Kużel/

• Mikrogranty II

• UKS Lider SP1 Siemiatycze otrzymał dotację z Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach programu Mikrogranty II. Dzięki wsparciu zorganizowaliśmy:

- turnieje piłkarskie chłopców dla klas 1-5

- turnieje koszykówki chłopców dla klas 6-8

- turnieje siatkówki dziewcząt dla klas 2-8

Wszystkie dzieci otrzymały nagrody: medale, dyplomy i koszulki.

/Rafał Burakowski/

• Uwaga!

• Prosimy o jak najszybsze uregulowanie płatności za śniadania i obiady za miesiąc grudzień.

Termin wpłat minął 6 grudnia.

• Sukcesy naszych uczniów

• 6 grudnia 2023 r. został rozstrzygnięty powiatowy konkurs plastyczny „Tradycje bożonarodzeniowe nadbużańskiego Podlasia”- ozdobny łańcuch choinkowy. W tym konkursie nasi uczniowie zdobyli następujące miejsca:

w kategorii kl. I-III-  Mudel Patryk II miejsce

w kategorii kl. IV-VI- Moczulska Hanna II miejsce oraz Dacewicz Martyna wyróżnienie

w kategorii kl. VII-VIII - Konstanciuk Maja II miejsce

7 grudnia 2023 r. w Siemiatyckim Ośrodku Kultury odbył się powiatowy Konkurs Prawosławnej Poezji Religijnej Recytowanej i Śpiewanej. Z ust dzieci i młodzieży płynęły piękne poetyckie słowa wielbiące i wychwalające Boga. Naszą szkołę reprezentowało ośmioro uczniów, sześcioro zajęło zaszczytne miejsca:

w kategorii kl. I-III

Dębkowski Gabriel- III miejsce

w kategorii kl. IV-VI

Krat Maja- I miejsce

Wołosiuk Ksenia- I miejsce

Terebun Elena- II miejsce

Sawczuk Aleksandra - II miejsce

Iwaniuk Krystian- III miejsce

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy.

/Ewa Podgórzak/

• Wyjazd:  9 grudnia 2023 r. (sobota)

Zbiórka dzieci wraz z rodzicami przed szkołą o godzinie 8:45

Prosimy, aby dzieci wzięły ze sobą kanapki i picie.

Zajęcia PUD.pdf

Opiekunem jest : p. Grażyna Skrzeczyńska

• Mikołajki w "Biesiadnym Dworze"

• Uczniowie klas 1 a i 3 b spędzili Mikołajki w „Biesiadnym Dworze”. Dzieci piekły i zdobiły pierniki oraz wykonywały bombki na choinkę. Miłą niespodzianką był poczęstunek ze świeżo prażonego popcornu i waty cukrowej. Spędzany wspólnie czas umilała wszystkim zabawa na śniegu.

/Magdalena Bożemój- Niewiarowska/

• Mikołajki

• „Mikołajki” to czas prezentów i uśmiechów. Uczniowie klas II a i II b udali się tego dnia do Siedlec, by w teatrze CKiS obejrzeć przedstawienie pt.„Kraina śpiochów”, a później zjeść obiad w Mc Donald’s. Wszystkim uczestnikom dopisywały radosne nastroje, a potęgował to leżący dookoła śnieg.

/Ala Ostapiuk, Raisa Pietruk/

• Mikołajkowy konkurs plastyczny

"Mikołajkowy konkurs plastyczny" w świetlicy nr 1 został rozstrzygnięty.

Przyznane miejsca:

I miejsce: Wojciech Dobrogowski 1b, Iga Mularczuk 1c i Magda Skomorowska 2c

II miejsce: Marta Zagubień  1b i Rafał Dawidziuk 2c

GRATULUJEMY!

• Opłata za posiłki w grudniu

• W GRUDNIU OPŁATA WYNOSI :

ZA OBIADY – 80 zł  (16 dni  ͯ  5 zł obiad)

ZA ŚNIADANIA – 48 zł  (16 dni  ͯ  3 zł śniadanie)

RAZEM 128 zł

WPŁATY NALEŻY DOKONAĆ DO 6 GRUDNIA 2023 r. !!!

WYŁĄCZNIE PRZELEWEM NA KONTO SZKOŁY: BANK PEKAO

NR: 65 1240 5211 1111 0010 3201 2009

Przelew musi zawierać następujące dane: nazwę szkoły(SP1), imię i nazwisko ucznia, klasę, obiad czy śniadanie oraz nazwę miesiąca którego dotyczy wpłata.